Harita Reklamı
Danışmanlığı

0545 794 01 41

Etkili &
Sonuç Odaklı

0545 794 01 41

Harita Reklamı

Google harita, diğer adıyla konum reklamları işletmeniz ve sektörünüzle ilgili kelimelerle yapılan aramalarda Google Maps ya Google arama sonuç sayfalarında gösterilmesini sağlar. Bu sayede yolu işletmenizin önünden geçmeyen kişilere de online olarak ulaşmanıza imkan verir.

Harita reklamlarında, reklamlarınızın sadece belirlediğiniz kelimelerde çıkmasını sağlayabilir ve hedeflediğiniz kitleleri konum kriterine göre sınırlandırabilirsiniz. Ayrıca çalışma alanınıza göre (ör. bayan kuaförü), reklamlarınızın cinsiyete göre yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

"X civarında" emlakçı, kiralık ev, kırtasiye veya "en yakın" restaurant, pet shop vb gibi kelime grupları konum reklamlarının en çok işe yaradığı aramalardır. Reel ticaret yapan kişi ve işyerlerinin oldukça işine yarayacak bir reklam türüdür.

Etkili Reklam Google Reklam Danışmanlığı, size hedeflerinizi belirlemenizde, kelime seçiminizde, reklamlarınızı ilk ay boyunca her gün kontrol ve analiz ederek maksimum verime ulaşmanızda yardımcı olur. Sonuçlardan memnun kaldığınız takdirde aylık olarak destek hizmeti vermeye devam eder.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Harita reklamı konusunda aklınıza takılan sorulara cevap bulmak, ve sizin için yapabileceğimiz çalışmalar hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz..

Süreç

Ön Görüşme

İşinizle, sektörünüzle, websitenizle, sattığınız ürünlerle ilgili bilgi alınır. Sitenizin mevcut hit durumu, aylık satış rakamlarınız, daha önceki reklam çalışmalarıyla ilgili verileriniz, yeni yapılacak reklam çalışması sonucundaki hedefleriniz hakkında konuşulur.

Analiz

Ön görüşmede elde edilen bilgiler ışığında, ulaşmak istediğiniz hedeflere uygun anahtar kelimeler seçilir, rakipler analiz edilir, ulaşabileceğiniz aylık kişi sayısı yaklaşık olarak tespit edilir. Bunlara bağlı olarak çalışılacak reklam türleri ve bütçe dağılımları belirlenir.

Teklif

Aylık ulaşılacak hedefler, kampanyada kullanılacak anahtar kelimeler, oluşturulacak kampanyalar ve bütçe dağılımları ile başlangıç ücreti ve aylık destek ücretlerini içeren dosya size ulaştırılır. Anlaşma sağlandıgı takdirde ödeme alınarak çalışmalara başlanır.

En Etkili Sonuca Ulaşabilmeniz İçin

Reklam Kampanyalarınızı
Biz Oluşturalım

0545 794 01 41