İşletme Reklamı
Danışmanlığı

0545 794 01 41

Etkili &
Sonuç Odaklı

0545 794 01 41

İşletme Reklamı

İşletme reklamı, aslında arama reklamı, harita reklamı ve telefon reklamının birleşimidir. Reklamlarınız işletmenizin faaliyet gösterdiği alanla alakalı aramalar yapan kişilere gösterilir. Tek bir reklamla websitenize ziyaretçi çekmenizi, işyerinize gelmek isteyen kişilere harita ile yol tarifi vermenizi, ya da arama yapan kişinin telefonla arayarak bilgi alabilmesini sağlar.

Arama Reklamları, kampanyalarınızda oluşturduğunuz reklamları Google Arama sonuç sayfalarında ilk sayfada gösterir. Bu sayede işinizle alakalı aramalar yapan insanların size ulaşma şansı artar. Buna bağlı olarak daha fazla website trafiği, müşteri ve kazanç elde edersiniz.

Google Harita, diğer adıyla konum reklamları işletmeniz ve sektörünüzle ilgili kelimelerle yapılan aramalarda Google Maps ya Google arama sonuç sayfalarında gösterilmesini sağlar. Bu sayede işyerinize gelmek isteyen kişilere online olarak yol tarifi verilir.

Telefon Reklamı ise, aradığı bilgiyi websitenizde bulamayan kişilerin size daha hızlı yoldan ulaşmasını ve birebir bilgi almasını sağlar.

Etkili Reklam Google Reklam Danışmanlığı, size hedeflerinizi belirlemenizde, kelime seçiminizde, reklamlarınızı ilk ay boyunca her gün kontrol ve analiz ederek maksimum verime ulaşmanızda yardımcı olur. Sonuçlardan memnun kaldığınız takdirde aylık olarak destek hizmeti vermeye devam eder.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşletme reklamı konusunda aklınıza takılan sorulara cevap bulmak, ve sizin için yapabileceğimiz çalışmalar hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz..

Süreç

Ön Görüşme

İşinizle, sektörünüzle, websitenizle, sattığınız ürünlerle ilgili bilgi alınır. Sitenizin mevcut hit durumu, aylık satış rakamlarınız, daha önceki reklam çalışmalarıyla ilgili verileriniz, yeni yapılacak reklam çalışması sonucundaki hedefleriniz hakkında konuşulur.

Analiz

Ön görüşmede elde edilen bilgiler ışığında, ulaşmak istediğiniz hedeflere uygun anahtar kelimeler seçilir, rakipler analiz edilir, ulaşabileceğiniz aylık kişi sayısı yaklaşık olarak tespit edilir. Bunlara bağlı olarak çalışılacak reklam türleri ve bütçe dağılımları belirlenir.

Teklif

Aylık ulaşılacak hedefler, kampanyada kullanılacak anahtar kelimeler, oluşturulacak kampanyalar ve bütçe dağılımları ile başlangıç ücreti ve aylık destek ücretlerini içeren dosya size ulaştırılır. Anlaşma sağlandıgı takdirde ödeme alınarak çalışmalara başlanır.

En Etkili Sonuca Ulaşabilmeniz İçin

Reklam Kampanyalarınızı
Biz Oluşturalım

0545 794 01 41