Telefon Reklamı
Danışmanlığı

0545 794 01 41

Etkili &
Sonuç Odaklı

0545 794 01 41

Telefon Reklamı

Bu reklam türü özellikle serbest çalışanlar için idealdir. İşinizle alakalı aramalar yapan insanlara, websitesiyle vakit kaybetmeden doğrudan sizi arayarak ulaşma imkanı tanır.

Taksici, tesisatçı, çekici vb. olarak çalışan kişiler bu reklam türünden oldukça verimli bir şekilde faydalanabilirler. Bu kişilere genelde acil durumlarda ihtiyaç duyulduğu için "en yakın taksi durağı", "acil kombi servisi", çekici hizmeti" gibi aramalarda reklamlarının üst sıralarda olması, aramaları yapan kişilerin aradıkları hizmete telefonla en hızlı biçimde ulaşmalarını sağlayacaktır.

Telefon reklamlarında hedeflediğiniz kitleleri konum kriterine göre sınırlandırabilir ayrıca reklamlarınızın sadece belirlediğiniz kelimelerde çıkmasını sağlayabilirsiniz. Böylece uzak konumlardan yapılan gereksiz reklam tıklamaları için gereksiz harcamalar yapmazsınız. Bu sayede minimum maaliyet ile maksimum müşteri sayısına ulaşabilirsiniz.

Etkili Reklam Google Reklam Danışmanlığı, size hedeflerinizi belirlemenizde, kelime seçiminizde, reklamlarınızı ilk ay boyunca her gün kontrol ve analiz ederek maksimum verime ulaşmanızda yardımcı olur. Sonuçlardan memnun kaldığınız takdirde aylık olarak destek hizmeti vermeye devam eder.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Telefon reklamı konusunda aklınıza takılan sorulara cevap bulmak, ve sizin için yapabileceğimiz çalışmalar hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz..

Süreç

Ön Görüşme

İşinizle, sektörünüzle, websitenizle, sattığınız ürünlerle ilgili bilgi alınır. Sitenizin mevcut hit durumu, aylık satış rakamlarınız, daha önceki reklam çalışmalarıyla ilgili verileriniz, yeni yapılacak reklam çalışması sonucundaki hedefleriniz hakkında konuşulur.

Analiz

Ön görüşmede elde edilen bilgiler ışığında, ulaşmak istediğiniz hedeflere uygun anahtar kelimeler seçilir, rakipler analiz edilir, ulaşabileceğiniz aylık kişi sayısı yaklaşık olarak tespit edilir. Bunlara bağlı olarak çalışılacak reklam türleri ve bütçe dağılımları belirlenir.

Teklif

Aylık ulaşılacak hedefler, kampanyada kullanılacak anahtar kelimeler, oluşturulacak kampanyalar ve bütçe dağılımları ile başlangıç ücreti ve aylık destek ücretlerini içeren dosya size ulaştırılır. Anlaşma sağlandıgı takdirde ödeme alınarak çalışmalara başlanır.

En Etkili Sonuca Ulaşabilmeniz İçin

Reklam Kampanyalarınızı
Biz Oluşturalım

0545 794 01 41