Uygulama Reklamı
Danışmanlığı

0545 794 01 41

Etkili &
Sonuç Odaklı

0545 794 01 41

Uygulama Reklamı

Yine akıllı telefonlarla hayatımıza giren bir Google reklam türüdür. Geliştirdiğiniz uygulamanızı, Google Play'deki ve de diğer mobil uygulamalar içerisindeki reklamlar aracılığı ile tanıtmanızı sağlar. Eğer kullanmak isterseniz, uygulama reklamınız Youtube, Google arama sonuçları ve görüntülü reklam ağlarında da yayınlanabilir.

Android uygulamanızı Google play üzerinde reklam yayını ile tanıtarak hem indirme sayınızı artırır, hem de Google Play arama sonuçlarındaki sıralamanızı yükseltirsiniz. Diğer uygulama reklam türleri ile de benzer kazanımları sağlarsınız.

Uygulama tanıtım reklamlarınızı ülke, yaş, cinsiyet vb gibi kriterlere göre ayarlayabilirsiniz. Metin, banner ve video reklamlar olmak üzere farklı reklam türlerini, uygulama reklamlarınızda kullanabilirsiniz.

Etkili Reklam Google Reklam Danışmanlığı, size hedeflerinizi belirlemenizde, kelime seçiminizde, reklamlarınızı ilk ay boyunca her gün kontrol ve analiz ederek maksimum verime ulaşmanızda yardımcı olur. Sonuçlardan memnun kaldığınız takdirde aylık olarak destek hizmeti vermeye devam eder.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Uygulama reklamı konusunda aklınıza takılan sorulara cevap bulmak, ve sizin için yapabileceğimiz çalışmalar hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz..

Süreç

Ön Görüşme

İşinizle, sektörünüzle, websitenizle, sattığınız ürünlerle ilgili bilgi alınır. Sitenizin mevcut hit durumu, aylık satış rakamlarınız, daha önceki reklam çalışmalarıyla ilgili verileriniz, yeni yapılacak reklam çalışması sonucundaki hedefleriniz hakkında konuşulur.

Analiz

Ön görüşmede elde edilen bilgiler ışığında, ulaşmak istediğiniz hedeflere uygun anahtar kelimeler seçilir, rakipler analiz edilir, ulaşabileceğiniz aylık kişi sayısı yaklaşık olarak tespit edilir. Bunlara bağlı olarak çalışılacak reklam türleri ve bütçe dağılımları belirlenir.

Teklif

Aylık ulaşılacak hedefler, kampanyada kullanılacak anahtar kelimeler, oluşturulacak kampanyalar ve bütçe dağılımları ile başlangıç ücreti ve aylık destek ücretlerini içeren dosya size ulaştırılır. Anlaşma sağlandıgı takdirde ödeme alınarak çalışmalara başlanır.

En Etkili Sonuca Ulaşabilmeniz İçin

Reklam Kampanyalarınızı
Biz Oluşturalım

0545 794 01 41