Youtube Reklam
Danışmanlığı

0545 794 01 41

Etkili &
Sonuç Odaklı

0545 794 01 41

Youtube Reklamı

Dünyanın en büyük 2. arama motoru diyebileceğimiz Youtube, bildiğiniz üzere Google'ın bir markasıdır. Dolayısı ile Google Ads hizmetinden faydalanarak reklamlarınızın Youtube üzerinde de yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Özellikle internet hızının yükselmesi ve akıllı telefonların yaygınlaşmasından sonra tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Youtube kullanımı oldukça artmıştır. Bu durum online reklamlar için de yeni bir kapı aralamıştır. Google Ads kullanıcıları, reklamlarını Youtube üzerinde de video ve metin olarak yayınlama imkanına kavuşmuştur.

Youtube reklamları ile işinizle alakalı hazrladığınız tanıtım videolarının reklamını yapabilir, kendi kliplerinizin izlenme ve şarkılarınızın dinlenme sayılarını artırabilir, ya da metin reklam seçeneği ile hedef kitlelerinize onlar video izlerken ulaşabilirsiniz.

Etkili Reklam Google Reklam Danışmanlığı, size hedeflerinizi belirlemenizde, kelime seçiminizde, reklamlarınızı ilk ay boyunca her gün kontrol ve analiz ederek maksimum verime ulaşmanızda yardımcı olur. Sonuçlardan memnun kaldığınız takdirde aylık olarak destek hizmeti vermeye devam eder.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Youtube reklamı konusunda aklınıza takılan sorulara cevap bulmak, ve sizin için yapabileceğimiz çalışmalar hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz..

Süreç

Ön Görüşme

İşinizle, sektörünüzle, websitenizle, sattığınız ürünlerle ilgili bilgi alınır. Sitenizin mevcut hit durumu, aylık satış rakamlarınız, daha önceki reklam çalışmalarıyla ilgili verileriniz, yeni yapılacak reklam çalışması sonucundaki hedefleriniz hakkında konuşulur.

Analiz

Ön görüşmede elde edilen bilgiler ışığında, ulaşmak istediğiniz hedeflere uygun anahtar kelimeler seçilir, rakipler analiz edilir, ulaşabileceğiniz aylık kişi sayısı yaklaşık olarak tespit edilir. Bunlara bağlı olarak çalışılacak reklam türleri ve bütçe dağılımları belirlenir.

Teklif

Aylık ulaşılacak hedefler, kampanyada kullanılacak anahtar kelimeler, oluşturulacak kampanyalar ve bütçe dağılımları ile başlangıç ücreti ve aylık destek ücretlerini içeren dosya size ulaştırılır. Anlaşma sağlandıgı takdirde ödeme alınarak çalışmalara başlanır.

En Etkili Sonuca Ulaşabilmeniz İçin

Reklam Kampanyalarınızı
Biz Oluşturalım

0545 794 01 41